Elasticsearch - nabídka konzultací a školení

Rádi byste začali používat Elasticsearch, ale nevíte, jak s ním začít? Nejste si jistí, zda je Elasticsearch tím pravým pro váš projekt? Začali jste s implementací Elasticsearch, ale jste na něčem zaseklí a nevíte jak dál?

Nabízím individuální konzultace

Pro tyto případy nabízím konzultace, během kterých vás seznámím s základy práce s Elasticsearch, podrobně vysvětlím jeho možnosti co se vyhledávání a analytiky týče, poradím s jeho nasazením do produkčního prostředí. Konzultace mohou být vedeny jak formou přednášky, tak formou diskuse nad vašimi konkrétními problémy a nejastnostmi.

Díky tomu, že se jedná o individuální konzultace, lze je přizpůsobit na míru vašich potřeb. To je výhoda oproti skupinovým kurzům nebo školením - každý projekt je individuální a Elasticsearch používá trochu jiným způsobem.

Kde jsem Elasticsearch používal?

S Elasticsearch jsem pracoval nejprve na slevovém portálu slever.cz, kde jsem řešil vyhledávání produktů, logování a základní analytiku (statistiky prodejnosti atd.). Následně jsem jej používal na projektu adboos.com pro ukládání a analýzu statistik stažených z PPC systémů. Aktuálně jej používám na atoto.cz, kde jsem s jeho pomocí implementoval vyhledávání alternativních košíků, fulltextové vyhledávání, našeptávání a základní sběr logů.

Kromě toho o Elasticsearch publikuji články a věnoval jsem se mu i při psaní své diplomové práce, kdy jsem vytvářel fulltextové vyhledávání, které je poskytované jako služba.

Neváhejte se mi ozvat!

V případě zájmů o konzultace se mi neváhejte ozvat - veškeré kontaktní údaje jsou k dispozici na stránce s kontakty.

Luděk Veselý
E-mail: ludek.vesely@email.com
Tel.: 776 129 218

Luděk Veselý

PHP Developer